We play for fun!

Alooooo !!!

Distribuiţi
    Cotoi

Data de inscriere : 30/08/2011
    Varsta : 87
    Localizare : Litoral

Re: Alooooo !!!

Mesaj Scris de Cotoi la data de Vin Ian 20, 2012 1:06 am

.point[MAN]. a scris:pai, pe 6-7 nu prea pot eu; pana vin acasa, mananc stau cu alea mici...eu intru dupa 9:30; daca te vad online intru pe TS si-ti dau "poke";
    hai ca vedem cum facem !

LE: am jucat aseara Metro...pfff 64-64...macel nu alta...m-am enervat si am cautat alta harta. Am jucat Caspian Border si acolo am reusit sa fac ceva scoruri mai bune; am avut si echipa care m-a ajutat sa vad inamicii mai repede; insa sunt multi hakeri frate pe bune; aveau scoruri de 30-2; 45-5

scuze ieri nu am putut intra, poate azi, pe metro de 64 se fac scoruri bune daca stii cum, poate reusesc azi sza intru sa iti arat.
    Cotoi

Mesaj Scris de Cotoi la data de Vin Ian 20, 2012 2:11 pm

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/17397906/1/275907337/
    haaaaaakeeeeeeeeeeeeeeeeer f11 f11 36-5 asta e hack pe fata, tata ca sa ai scor din asta nu trebuie decat sa campezi undeva. aici spre deosebire de CF multe kiluri rareori iti ajuta echipa, din cauza de placa video joc mai mult metro si uite ca mai am putin si fac ratie 2, tu momentan esti la rang de briceag, mai ai ceva de munca pana sa ajungi macar pumnal, pana la katana mai ai vre-o 300-400 de ore de joc de aici incolo Laughing
    Jyhad
    Platinum
    Platinum

Data de inscriere : 16/03/2010
    Varsta : 45
    Localizare : Pitesti

Mesaj Scris de Jyhad la data de Vin Ian 20, 2012 10:53 pm

asa e dar misiunea aia este pierduta daca toata echipa este prinsa jos si nu poate urca cum s- intamplat aseara de 2 ori...deci este "futile" cum ar spune un cyborg...resistance is futile....!!!
    Cotoi

Mesaj Scris de Cotoi la data de Sam Ian 21, 2012 2:12 am

harta aia este complet dezechilibrata, recunosc dar acolo nu joci ca sa castigi, acolo joci sa faci kiluri si puncte, acolo rusii castiga in majoritatea cazurilor. ca sa castige americanii trebuie sa fie o echipa foarte buna si rusii o echipa foarte slaba, daca US sunt foarte buni si RU sunt macar acceptebili US tot nu pot castiga. Asta e harta de facut unlockuri si atat. Daca chiar te intereseaza jocul intra pe ts sa te invat sa conduci elicoptere, avioane, sa facem co-op ca si de acolo ai arme de luat, dar trebuie cu ts ca altfel nu facem nimic.
    Jyhad
    Platinum
    Platinum

Data de inscriere : 16/03/2010
    Varsta : 45
    Localizare : Pitesti

Mesaj Scris de Jyhad la data de Sam Ian 21, 2012 9:42 am

mda....o sa intru in seara asta pe TS dar sincer nu prea o sa pot vb pt ca ma aude nevasta-mea si alea mici; cred ca o sa stau pana pe la
    3-4 dimineata....
    acum mi-am facut o cafea si ma pregatesc sufleteste...o sa intru dup 21:30...ne auzim atunci..
    bafta!

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Lun Oct 15, 2018 5:46 am