We play for fun!

Bancul zilei

Distribuiţi

Vizitato
    Vizitator

Bancul zilei

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Mai 12, 2011 4:50 am

Sotia se trezeste dimineata transpirata toata si printre gemete ii relateaza sotului:
    - Am avut un vis. Un nubian statea langa patul nostru si ne facea vant cu o frunza de palmier. Asa de bine era, ca am avut un triplu orgasm...
    Sotul iese vijelie din casa, cumpara un evantai mare de la magazin, apoi cauta pe strada un negru mare caruia… ii da 20 de dolari si il aduce in dormitor. Ii pune evantaiul in brate si se pune pe treaba cu sotia. Negrul da din greu la evantai, dar tipa nu ajunge la orgasm, asa ca il roaga pe sot sa schimbe putin rolurile cu negrul. Dupa cateva minute, femeia incepe sa urle de placere. Sotul se apropie de negru si ii sopteste la ureche:
    - Ai vazut, bai fraiere, cum se tine evantaiul?!?
    winnnetou
    Locotenent
    Locotenent

Data de inscriere : 20/11/2010
    Varsta : 39
    Localizare : satu mare

Re: Bancul zilei

Mesaj Scris de winnnetou la data de Joi Mai 12, 2011 5:32 am

eu zic ca al meu e mai bun , ia citeste;

Ce te joci ma?
    - CrossFire si ascult manele!
    - Cum sa joci ma CrossFire pe manele?
    - Simplu, Guta imi spune mereu pe unde vin dusmanii...

sau

Americanul:
    - Nevasta-mea a nascut intr-un avion; acesta s-a defectat si pustiul si-a salvat mama cu parasuta!
    - Mai, mai, mai... se minuna romanul!
    Neamtul:
    - Nevasta-mea a nascut intr-un submarin; acesta s-a defectat si pustiul a salvat-o pe mama de la inec! - - Mai, mai, mai... se minuna romanul. Vine si randul lui sa spuna:
    - A mea e gravida de un an! Din cand in cand copilul scoate capul si intreaba: mai este Boc premier, mai este Boc premier?

sau

Un rus pleaca la pescuit. Ajunge el pe lac, face o copca, arunca undita, si scote un peste mic, auriu. Bucuros rusul ca are ce manca, da sa plece, dar pestele ii zice :
    - Rusule, daca-mi dai drumul iti indeplinesc o dorinta.
    -Cum, mai, una? Parca erau trei!
    -Pai da, mai rusule , dar eu sunt mic...nu pot decat una!
    Sta rusul se gandeste el bine, si zice:
    -Vreau sa ma pis numai vodca, toata viata!!!
    -Gata rusule, s-a rezolvat!
    Si arunca rusul pestisorul in apa, pleaca acasa si cand ajunge, ii zice nevesti-si:
    -Nevasta,adu doua pahare!
    Aduce doua pahare, se pisa in ele, beau amandoi, si ce sa vezi: vodca de cea mai buna calitate
    -M-am scos! zice rusul
    A doua zi se intampla la fel
    A treia zi rusul zice:
    -Nevasta adu un pahar!
    -Pai..., eu nu beau? intreaba nevasta
    -Tu bei din sticla!

Acum este: Dum Noi 18, 2018 7:10 pm